Duvar Kağıdı Fiyatları

Duvar-Kağıdı-Desenleri

Duvar kağıdı hakkında merak edilen yüzlerce soru mevcut. En önemlisi de fiyatı tabi ki… Fiyat konusunda cimri davranmak sizi sora sokabilir. Kısa süreli kullanmak istiyorsanız duvar kağıtlarını ucuz duvar kağıtları işinizi görecektir fakat uzun süreli bir duvar kağıdı keyfi yaşamak isterseniz bu yönde kaliteyi konuşturmak için kesenin ağzını açmak zorunda kalabilirsiniz.

Net bir rakam vermek zor olduğu için ortalama fiyatlardan bahsedeceğiz. Kısa ömürlü, düşük kaliteli ürünler 15 ile 25 TL arası değişmektedir. Orta kaliteli ürünlerin fiyatları 30 TL ile 40 TL arasında değişmektedir. Yüksek kalitedeki ürünler 40 TL ile 70TL arası değişmektedir. Kaliteli duvar kağıtlarının ömrü çok daha uzundur.

Ucuz ürünlerin çoğun da pek iyi yapışmama sorunu oluyor ve ömürleri kısa oluyor. Bu yüzden sizde uzun süreli bir duvar kağıdı edinmek isterseniz para konusunda hassas olmamanız gerekiyor. Yüksek kaliteli ürünler iyi para diyebiliriz. Orta dereceli ürünler de çok uzun süreli bir kullanım sağlamasa da istediğinizi bir nebze sağlayacaktır. O yüzden bütçenize uygun duvar kağıdı seçeneklerini kendi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz.

Kırmızı Çiçekler

Bu duvar kağıdı ile kırmızı çiçekler evinize huzur katacak  kırmızı ile aşk katacak.. Gerçekten çok güzel bir duvar kağıdı..

Aşk Romanı

Bu duvar kağıdın da nbso aşkınızın romanını anlatıyor.. Çok güzel tasarlamışlar gerçekten.

Köpekler ve Müzik

Bu duvar kağıdımız da Köpeklerin müzik dinlediklerini göreceğiz. Sanatkar köpekler de diyebiliriz :D Çok güzel bir duvar kağıdı…

Kuşların Dansı

Bu duvar kağıdımız da güzel kuşların dansı diye nitelendirdiğim uçuşlarını göreceğiz. Çok güzel yapmışlar. Kuşları seviyorsanız uçuşlarını bu duvar kağıdı ile gözlemleyiniz..

Mutfak Kedisi ve Balıklar

Bu duvar kağıdımız da mutfağınıza gidecek bir duvar kağıdı :D Gerçekten çok hoş tasarlamışlar. Mutfağınız için yapılmış bu duvar kağıdı hoşluğu ve sadeliği ile ilgileri üstüne çekmeyi başarıyor. :)

Meleklerin Dansı

Bu da bir çıkartma.. Melek olarak yapmışlar çiçekleri. Gerçekten hoş bir çıkartma yapmışlar…

Mutluluk 2

Bu duvar kağıdımız da mutluluğun duvar kağıdını size tekrar göstereceğiz. Çok güzel tasarlamışlar..

Duvar Çiçeği

Bu duvar kağıdımız da çiçeklerin güzelliğini evinize taşıyoruz.. Gerçekten çok güzel bir duvar kağıdı…

Mavi Kelebekler

Bu duvar kağıdımız da mavi kelebeklerin görüntüsü bizlerin neşesini yerine getirecek. Gerçekten çok güzel tasarlamışlar…