Halley Duvar Kağıtları

HALLEY markası ile kırk yılı aşkın bir süredir İnşaat ve Dekorasyon Malzemeleri üretmekteyiz. Kurulduğu günden bu yana Türkiye Sanayisinde ilklere imza atan kuruluşumuz, 1964 yılında HALLEYFLEX markası ile ilk PVC yer karosu (marley) imalatını gerçekleştirmiştir. Daha sonraki yıllarda ürün yelpazesini geliştirerek PVC Duvar Kaplamaları, Dekorasyon ürünleri üretimine devam etmiştir.
1978 yılında yine Türkiyede ilk olarak duvar kağıdı üretimine başlamıştır. Gelişen dekorasyon sektörünün talepleri doğrultusunda ürün yelpazesi zenginleştirmiştir.
Günümüzde Vinyl Duvar Kaplaması ve Yapışkanlı Dekorasyon Folyosu üretimini ülkemizde yalnızca MATSAN gerçekleştirmektedir.
Ürün yelpazesini ve kolleksiyonlarını, değişen müşteri taleplerine göre günün trendlerine uygun olarak yenileyen ve geliştiren firmamız, İngiliz Graham & Brown markasının Türkiye Temsilcisidir ve aşağıdaki ürünleri dekorasyon sektörünün kullanımına sunmuştur;
Graham & Brown Vinyl Duvar Kaplamaları
Graham & Brown Boyanabilir Vinyl Duvar Kaplamaları
HALLEY markalı duvar kaplama ürünleri ve bordürleri Türkiye pazarının yanısıra bugün Rusya, Bulgaristan, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ülkelerine ihracat yapan MATSAN’ın müşteri portföyü her geçen gün artmakta ve HALLEY markalı ürünlerin kullanımı dünyanın bir çok ülkesinde yaygınlaşmaktadır.